2.El Eşya Alan Satan Yerler

29 Mayıs 2020

Zaman zaman ev ve işyerlerimizde kullandığımız eşyalarımız eskimektedir. Eski eşyalarınızı bize satarak değerlendirmeniz çok önemlidir. Çünkü zamanında para verdiğiniz fakat uzun yıllar kullandığınız ürünlerden artık sıkıldınız. Bu demek oluyor ki zamanında iyi bir ücret ödediniz. Bunun için çöpe atmak yerine değerlendirebilirsiniz. Bu demek oluyor ki eski eşyalarınızı 2. El eşya alan yer diye tabir ettiğiniz ikinci el eşya alıcıları yani bize verebilirsiniz. Üsküdar’da bulunan firmamız genel itibariyle her ürünü değerinde alarak siz değerli müşterilerimizi mutlu etmeyi hedeflemektedir.

Eski Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Bir süre kullandığınız ancak farklı sebeplerden dolayı satmak istediğiniz masa sandalye, yatak odası, bahçe mobilyası ve ofis mobilyası gibi eşyalarınızı da satın alıyoruz. Bu yüzden eski eşyalarımı satmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Mobilyalarınızın temizliği, markası gibi kriterlere göre değerlendiriliyor ve fiyat teklifimizi bu kriterlere göre belirliyoruz. Bunun için bize eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bilgi edinmemizi sağlamanız yeterlidir. Ekibimiz kısa süre içinde size geri dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz gün adresinizden alınacaktır. Bize haftanın her günü ulaşmanız mümkündür.


İstanbul’da 2.El Eşya Satan Yerlerİstanbul Üsküdar’da ikinci el eşya alan ve satan mağazalar arasında en çok bilinenlerdeniz ve en çok bizim müşteri yelpazesine sahip firmalardan biriyiz. Ürün yelpazemiz gerçekten çok geniştir. Beyaz eşyadan mutfak eşyalarına, telefondan bilgisayara kullanılan her eşyayı gelip adresinizden almaktayız. Evinizden gelip almamız için sizin sadece bir telefon ile WhatsApp’tan bize ulaşmanız gerekiyor. Ofisinizden eski ofis malzemeleriniz değerinde alınır. İstanbul içerisinde her yerden eşyalarınızı alabilmekteyiz. Eşyalarınızı değerlendirme şeklimiz ise nasıl kullanıldığını, modeli ve kalitesine göre fiyatlar verilmektedir. Yani ürünlerinize sizi memnun edecek fiyatlar vermekteyiz. Bu yüzden ürünlerinizi bize verirken tereddüt etmeniz gerekmiyor. Çöpe atacağınıza sizi mutlu edecek rakamlarda gelir sağlayabilir ve yeni eşya alırken verdiğiniz ücretin bir kısmını bu şekilde karşılamış olursunuz. Firmamız şu ana kadar birçok kategoriden birçok farklı ürün satmıştır. Bundan dolayı bizi tercih etmeniz sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.


Anadolu Yakası 2.El Eşya Alan YerlerAnadolu yakası ikinci el eşya alanlar firmalar arasında kalite farkını gösteren firmamız sektördeki gelişmeleri takip ederek sizlere ürünlerinizin değerinde teklifler yapmaktadır. Bu konuda tekniksel ilerlemeleri ve hizmet değerlerini her daim sizlere profesyonelce sunmaktayız. Bu nedenle Anadolu yakasında bulunan mağazamızda ikinci el eşyalarınız için bizlerle görüşmeler sağlamanız doğrultusunda güler yüzümüzü ve kalitemizi bozmadan sizlere yardımcı olmaktayız.

Satmayı karar verdiğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekin ve bize gönderin size fiyat teklifi sunalım. Ürünlerinizi inceledikten hemen sonra fiyatlandıralım ve size en uygun fiyat teklifini sunalım. Adresinizden kendi araçlarımızla ve personellerimizle ürünlerinizi alalım ve ödemenizi nakit yapalım. İstanbul genelinde tüm eşyalarınız alınır.Eski yeni Antika  eşyalarınızı değerinde haftanın 7 günü aktif hizmet vererek yüksek fiyat garatisi ile yerinde değerinde alınır.

 

2.El Eşya Alan Satan Yerler İle Benzer Blog Yazıları

Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?