2.El Eşya Alanlar

24 Ağustos 2019

İkinci el eşya alan yerlerden biri olarak istediğiniz ikinci el eşya alım satım işlemlerinde size hizmet vermekteyiz. İkinci el eşyalarınızı kısa bir sürede değerinde fiyat vererek İstanbul’da civarında kapınızdan alıyor sonra ödemenizi nakit olarak yapıyoruz. Yapmanız gereken ürünlerinizin fotoğrafını WhatsApp’tan göndermek ikinci el televizyonlarınızı değerinde adresinizden satın almaktayız. Her marka ve modelde televizyonlarınızı alıyoruz ve satıyoruz. Sıfır ve ikinci el televizyon, bilgisayar ve elektronik eşyalarınızı değerlendirelim. Kullanmadığınız televizyonlarınızı satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.El Eşya Alan Yerlerİstanbul´da yaşıyorsunuz ve elinizdeki ikinci el eşyaları satmak istiyorsunuz ama ikinci el eşyalarınızı değerinde ve güvenebileceğiniz bir firmaya hem değerinde satmak hem de taşıma gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. İkinci el mobilyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey ikinci el mobilyalarınızın resmini WhatsApp’tan göndermek. Kısa bir süre içerisinde Üsküdar Spot olarak size geri dönüş sağlıyoruz. Eski mobilyanız değerinde kapınızdan alınıyor ve ödemeniz nakit olarak yapılıyor. Kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı satmak bu kadar kolay oluyor.

İkinci el eşya alan yerlerden biriyiz. Satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satmak için bizden yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey WhatsApp’tan satmaya karar verdiğiniz ürünün detaylı fotoğraflarını çekip bize göndermenizdir. Sizden gelen fotoğrafları inceleyerek kısa bir süre içinde size teklif sunuyoruz. Sonra sizinle iletişime geçip, teklifimizi beğendiniz durumda kısa bir süre içinde iki taraf içinde uygun olan bir zamanda gelip eşyalarınızı alıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin bizden memnun kalmasıdır. İstanbul’un her noktasında aynı kalite ve karşılıklı güven ile çalışıyoruz. İkinci el eşya alım satım hizmetlerimiz yalnızca Anadolu yakası için değil Avrupa yakası içinde geçerlidir.

2.El Alım Satım

Üsküdar Spot olarak 2.el eşya alım satım konusunda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası´nın tamamına aynı kalitede hizmet verebilme anlayışıyla ikinci el eşya alım satım hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamızdan yüksek fiyatlarda teklif alacağınıza emin olabilir, beyaz eşya ve mobilya gibi kategorilerde satış yapmak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Mağazamızdan satın alacağınız ürünler sıfır gibi ürünler olup verdiğiniz paraya kesinlikle değecek ürünler olacaktır. İhtiyaç fazlası olan eşyalarınızı kolayca ve güvenle satabilmek için bizi tercih etmeniz yetecektir.

2.El Eşya Almak İstiyorumİstanbul’da ikinci el eşya alanlar firmalar arasında sektördeki gelişmeleri takip ederek sizlere ürünlerinizin değerinde teklifler yapıyoruz. Bu konuda hizmetlerimizi her daim sizlere profesyonelce sunuyoruz. Bundan dolayı İstanbul’da bulunan mağazamızda ikinci el eşyalarınız için bizlerle görüşmeler sağlamanız doğrultusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Satmaya düşündüğünüz 2.el eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderin. Ürünlerinizi inceledikten hemen sonra fiyatlandıralım ve size en uygun fiyat teklifini sunalım. Fiyatı beğendiğiniz taktirde evinizden araçlarımız ve personellerimizle ürünlerinizi alalım ve ödemenizi nakit yapalım. Tüm Elektronik Eşyalarınız Değerinde Nakit Olarak Alınır.
 

 

2.El Eşya Alanlar İle Benzer Blog Yazıları

 • İkinci El Yemek Odası Alanlar
  İkinci El Yemek Odası Alanlar - Yemek Masası ve Odası Takımınızı yenilediniz mi? Eski yemek odanızı en iyi fiyatlardan değerinde alan tek firma ÜSKÜDAR SPOT´tur.
  28 Şubat 2019
 • İkinci El Eşya Satışı
  İkinci El Eşya Alım Satım Pazarı Grubu arayışında olanların Üsküdar Spot firmasından bir çok eşyaya hızlı erişimi mümkündür.
  17 Kasım 2023
 • İkinci El Koltuk Takımı Alan Satanlar
  İkinci El Koltuk Takımı Alan Satanlar burda. Sıfır koltuk takimi.koltuk takımı,2.el koltuk takımı ,üsküdar sıfır koltuk takımı satanlar sizlerle.
  23 Aralık 2020
Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?