Antika Bakır Eşya Alanlar

28 Şubat 2019

Antika Bakır Eşya Alanların arasında faaliyetlerini gösteren ÜSKÜDAR SPOT sizlerin elindeki tüm ürünleri değerinde alacaktır.

Antika bakırlar için öncelikle bilinmesi gereken, her eski eşya antika değildir.Bir bakırın antika sayılması için en az 100 yıl ve üzeri olması gerekiyor.Eğer bakır eşya toprak altından .ıkma ise tarihi eser,toprak üstü ise antika olarak değer kazanır.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bakır eşyanın üzerindeki işleme yani elişçiliğidir.Antika değieri kazanmış bir bakır eşya bile eğer üzerinde elişçiliği yoksa bir değer kazanmaz.işlemenin haricinde eşyanın üzerinde mühür şeklinde imal eden ustanın imza niteliğindeki damgası olmalıdır.bu sayede eşyayı kimin,ne zaman,nerede ve hatta kimin için yaptığı ortaya çıkabilir.Antika eşyalarınızı sitemizdeki telefonlardan bize ulaşıp ücretsiz ekspertiz ettirebilirsiniz.

En iyi fiyatlardan ürünleri satmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

ARA

Antika Bakır Eşya Alanlar İle Benzer Blog Yazıları

 • Antika Araç Radyosu
  Antika Araç Radyosu. Durumu belirsiz denenmedi .istenildiği takdirde çalışır hale getirilir.Tek tuşu eksiktir.
  21 Mayıs 2020
 • Antika Gramafon Alan Firmalar
  Antika Gramafon Alan Firmaları aradığınızda rastladığınız firmamız sizlere en uygun fiyatlardan sonuçlar elde etmektedir.
  28 Şubat 2019
 • Antika Eşya Alanlar
  Antika Eşya Alanlar ile ilgili yaptığınız aramalarınızda rastladığınız firmamız aracılığı ile elinizde bulunan antika eşyaları yüksek fiyatlardan satabilirsiniz.
  28 Şubat 2019