Beyaz Eşya Alanlar

27 Ağustos 2019

Üsküdar Spot olarak beyaz eşya alan yerler arasından eşyalarınıza en yüksek fiyatı vererek almaya çalışıyoruz. Sizlerden alacağımız ürünler genelde olarak yıpranmamış, servis durumu olarak tamir görmemiş ve arızasız ürünler olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz ürünleri marka, renk, boyut ayırt etmeden satın alıyoruz. Dikkat ettiğimiz nitelikleri üretim yılı ve kullanım durumudur (ne kadar temiz kullanıldığıdır). Fiyatlandırma yaparken dikkat ettiğimiz etkenler üretim yılı ve kullanım durumudur.

Beyaz Eşya Alan Yerler

Derin dondurucu, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ürünler beyaz eşya kategorisindedir. İkinci el ve sıfır tüm ürünlerini değerinde almaya çalışıyoruz. İkinci el beyaz eşyaların fiyatı ise o ürünün sıfır olarak hangi fiyatta satıldığına göre belirleniyor. Marka fark etmeksizin tüm markaların ürünlerini satın alıyoruz. Bizlere beyaz eşyalarınızı satarken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var bunlar; kullanım durumu ve servis durumlarıdır. Aldığımız eşyaları tekrar kullanıma hazırlamak ve 2.el dünyasına kazandırmak için 2.el eşya alırken temiz ürünleri almayı tercih ediyoruz.

Üsküdar Spot Olarak Yüksek Fiyat Garantisi İle Tüm Beyaz Eşyalarınız Değerinde Alınır. İstanbul Genelinde Buzdolabı,Çamaşır Makinası,Bulaşık Makinası Ve Diğer Beyaz Eşyalarınız Alınır. Bizden Her Aldığınız Tüm Beyaz Eşyalara Altı Ay Yazılı Garanti Verilmektedir.

İstanbul İçi Beyaz Eşya Alan YerlerBeyaz eşya kategorisindeki derin dondurucu, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi gibi aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz ürünlerin ne kadar temiz kullanıldığı, servise gitmemiş olması ve arıza görmemiş olması fiyat olarak o ürüne daha çok para vermemizi sağlıyor. Ne kadar iyi kullanımmışsalar eşya fiyatları da o kadar yüksek olur.

En önemli etken ise servis ve arıza durumlarıdır. Satmaya karar verdiğiniz ürünlerin durumu ne kadar temiz ve sorunsuzsa bizim alım fiyatlarımızda aynı oranda yüksek olur. Sizden satın alacağımız ürünlerin fiyatları eşyaları alırken nakit olarak elden teslim edilir. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak satmaya karar verdiğiniz eşyaların fotoğrafını atmak ve yaşadığınız bölgeyi bildirmeniz yeterli olacaktır. Ya da yeriniz bizim bulunduğumuz konuma yakın ise gelip yerinde fiyat almak istediğinizi de belirtirseniz mevcut iş yoğunluğuna göre adresinize gelip eşyalarınıza fiyat vermeye de çalışıyoruz.


İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerlerİkinci el beyaz eşya alan yerler arasında hizmet vermekteyiz. Elden çıkarmak istediğiniz çeşitli beyaz eşyalarınızı değerinde satmak için bizden yardım alabilirsiniz tek yapmanız gereken şey WhatsApp üzerinden satmaya karar verdiğiniz ürünün detaylı fotoğraflarını çekip bize göndermenizdir. Sizlerden gelen fotoğrafları inceleyerek en kısa süre içinde teklifimizi oluşturup sizlere iletiyoruz.

Daha sonra iletişime geçiyoruz ve teklifimizi beğendiniz durumda en kısa süre içinde iki taraf içinde uygun olan bir zamanda gelip ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin bizden memnun kalmasıdır. Satmayı karar verdiğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekip ve bize WhatsApp üzerinden gönderin. Ürünlerinizi inceleyerek hemen fiyatlandırma yapalım ve sizlere en iyi fiyat tekliflerini sunalım. Adresinizden kendi araçlarımızla ve personelimizle ürünleri alırken ödemenizi nakit yapalım.

 

Beyaz Eşya Alanlar İle Benzer Blog Yazıları

Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?