Hakkımızda

Üsküdar Spot kurulduğu ilk günden itibaren siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli olarak çalışmalar yürütmektedir. Firmamız ikinci el spot eşya sektöründe geçmişe dayanan tecrübeleri sayesinde piyasada lider konumundadır.Firmamızın genel amacı hakkında bilgi verecek olursak ikinci el eşyasını satmak veya vermek isteyen yada evlerini daha uygun maliyet ve kaliteli ürünler ile döşemek isteyen müşterilerimize hizmet vermektedir..

İstanbul genelinde tüketicilerin mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, spot eşya, antika ve aksesuar ürünleri üzerine olan ihtiyaçlarında, uygun fiyatlı ürün satın alabilmeleri adına tedarikçi görevi üstlenen bir merkezdir. Merkezimiz ilgili ürünlerin gerek spot, gerek ise ikinci el eşya vasfı taşıyan türlerini satışa uygun rakamlardan sunmaktadır.

Üsküdar Spot vazgeçilmez kılan en önemli şeylerin en başında müşteri hizmetimiz geliyor. Müşteriye verdiği önemi eşyalarına bile vermeyen Üsküdar Spot olarak bu sayede büyüyor bu sayede kendimizi geliştiriyoruz.

Üsküdar Spot müşterilerini memnun etmek için başta tatlı dil ve özenle konuşmasına dikkat eder. Her zaman müşterilerine olabildiğince indirim yapmaya çalışır ve en önemliside müşterilerini fazla yormaz ve onlara samimi yaklaşır.

Bizi tanımak için aramanız yeterlidir. Tüm ihtiyaçlarınıza mutlaka çözüm firmamızdadır.

Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?