İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi

28 Şubat 2019

İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi Alanlar arasında bulunan ÜSKÜDAR SPOT sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır.

Elinizde bulunan dvr kayıt cihazları, güvenlik kameraları, kameralar vb.. ürünler için en iyi fiyatları sizlere sunarız.İkinci el güvenlik kamerası, kayıt cihazı, harddisk veya diğer aksesuar, aparatlarınız için hiç çekinmeden web adresimizde yer alan numaramızdan bizi arayabiirsiniz.

İkinci el eşyalarınızın resmini bizlere whatsapp uygulamasını kullanarak, yada mail yoluyla  iletip geri dönüş beklenir.Resmini gönderdiğiniz eşya ekibimizce incelenip bizim kriterlerimize uyup uymadığı ve fiyat bilgisi verilir.  Fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde belirtilen gün içerisinde ekimizle gelip ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

Ürünlerinizin marka ve modelini bize bildiremeniz halinde de ürünlerinize en iyi fiyatları Üsküdar Spot olarak ekibimiz sunacaktır.

Elektronik eşya çok ürünlü eşya grubundadır. Ancak sık kullandığımız ürünler akıllı telefonlar, led televizyon ve lcd televizyonlar, laptop bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar gelir. Sizinde satmayı düşündüğünüz ikinci el elektronik eşyalar varsa bizleri arayabilirsiniz.

Çekinmeden hemen arayın ödemelerinizi nakit yaparak ürünlerinizi yerinizden alalım.

 

ARA

İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi İle Benzer Blog Yazıları

 • Klima Satmak İstiyorum
  2 El Değerinde Klima Alım - Değerinde Klima Satmak İçin doğru adrestesiniz Üsküdar Spot sizlere 1 telefon kadar yakındır.
  5 Aralık 2023
 • Üsküdar Spotçular Çarşısı
  Üsküdar Spotçular Çarşısı arayışında olanların rastladığı firmamız bölgedeki en büyük ürün porföyüne sahip olan firmadır.
  22 Ağustos 2023
 • 2.El Eşya Alan Satan Yerler
  Zaman zaman ev ve işyerlerimizde kullandığımız eşyalarımız eskimektedir. Eski eşyalarınızı bize satarak değerlendirmeniz çok önemlidir.
  29 Mayıs 2020
Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?