İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi

28 Şubat 2019

İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi Alanlar arasında bulunan ÜSKÜDAR SPOT sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır.

Elinizde bulunan dvr kayıt cihazları, güvenlik kameraları, kameralar vb.. ürünler için en iyi fiyatları sizlere sunarız.İkinci el güvenlik kamerası, kayıt cihazı, harddisk veya diğer aksesuar, aparatlarınız için hiç çekinmeden web adresimizde yer alan numaramızdan bizi arayabiirsiniz.

İkinci el eşyalarınızın resmini bizlere whatsapp uygulamasını kullanarak, yada mail yoluyla  iletip geri dönüş beklenir.Resmini gönderdiğiniz eşya ekibimizce incelenip bizim kriterlerimize uyup uymadığı ve fiyat bilgisi verilir.  Fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde belirtilen gün içerisinde ekimizle gelip ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

Ürünlerinizin marka ve modelini bize bildiremeniz halinde de ürünlerinize en iyi fiyatları Üsküdar Spot olarak ekibimiz sunacaktır.

Elektronik eşya çok ürünlü eşya grubundadır. Ancak sık kullandığımız ürünler akıllı telefonlar, led televizyon ve lcd televizyonlar, laptop bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar gelir. Sizinde satmayı düşündüğünüz ikinci el elektronik eşyalar varsa bizleri arayabilirsiniz.

Çekinmeden hemen arayın ödemelerinizi nakit yaparak ürünlerinizi yerinizden alalım.

 

ARA

İkinci El Kamera ve Güvenlik Sistemi İle Benzer Blog Yazıları

 • 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler
  2.El Beyaz Eşya Alan Yerler - Üsküdar´da sizlerin hizmetinde olan yılların firması ÜSKÜDAR SPOT´u arayarak en iyi fiyatları ürünlerinize alabilirsiniz.
  28 Şubat 2019
 • 2. El Laptop Alanlar
  2. El Laptop Alanlar - Üsküdar Spot firması sizlerin elinde bulunan her marka ve model laptop´un alımına en yüksek fiyatlardan taliptir.
  28 Şubat 2019
 • 2. El Bilgisayar Alanlar
  2. El Bilgisayar Alanlar - Üsküdar Spot nerede olursanız olun bilgisayarlarınızı değerinde satın almaktadır.
  28 Şubat 2019
Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?