Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

19 Ekim 2022

Kadıköy´de ikinci el ev eşyası alım satımı yapan birçok firma bulunmakta. Kadıköy ikinci el eşya alanlar ya da Kadıköy´de ikinci el eşya alan yerler diye arama yaptığınızda görebilirsiniz. Eşyanızı satmaya karar verdiğiniz zaman firmayı seçerken sadece internet sitesi ve iletişim telefonu olması çok büyük önem arz etmez. İkinci el eşya satacak olan müşteriler genelde birçok firmayı arayıp en yüksek fiyat teklifini veren firmayı tercih etmektedir. İkinci el eşya satarken en yüksek teklifi veren firmayı tercih eden müşterilerin şikayetleri daimikincia aynı oluyor ve eşyalarımı dedikleri fiyatın çok altında aldılar veya firma söylenen günde gelmedi, bizi mağdur etti gibi söylemler oluyor.

Bu sorunları yaşamamak için evinize çağıracağınız firmanın güvenilir ve ekibinin sağlam olması gerekir. Bu firmanın bir siteye sahip olmasından daha çok önem arz etmektedir.

Kadıköy İkinci El Eşya Alan YerlerYazımızda eski eşyalarınızın alım satım sürecinden ve firmamızdan bahsediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası ilçeleri arasındaki en yoğun olanlardan biri olan bu mükemmel bölgeden herhangi bir eşyanızı nasıl satacağınız hakkında fikriniz yoksa doğru yerdesiniz. Daha önce eski bir eşyanızı satmadıysanız nereden başlayıp nasıl ilerleyeceğiniz hakkında bir tecrübeniz yoktur. İşte bu yüzden bu işi uzmanından yani bizden öğrenebilirsiniz. Caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fikirtepe, Hasanpaşa, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Moda, Koşuyolu, Göztepe, Sahrayıcedit, Suadiye, Fenerbahçe Kadıköy ilçesinin bazı mahalleleridir.  Siz neresinde olursanız olun kaliteli ve hızlı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy 2.El Eşyalarımı Satmak İstiyorumEşyalarımı satmak istiyorum veya eşyalarımı elden çıkarmak istiyorum, eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum diyen bir kullanıcının ne yapması gerekiyor yazımızın devamında bunun için ne yapmanız gerektiğinden ve nasıl hizmet verdiğimizden bahsediyoruz. Yıllardır bu işle uğraştığımız için farklı insanlarla görüşüp aynı soruları duyduğumuz için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp üzerinden 0542 402 49 53 numaralı iletişim hattımıza gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz eşyaların fotoğrafları uzman ekibimiz tarafından inceleniyor. Örnek olarak koltuklar da sigara yanığı var mı, beyaz eşyalar da pas çürük vb. bir sorun var mı, resim üzerinden yaptığımız inceleme sonucu size eşyalarınız için fiyat teklifi sunarız. Fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde anlaşma yapılır. Eşyalarınızın alınacağı tarih belirlenir. Sizin uygun olduğunuz gün için program yapılır. Uzman taşıma ekibimiz anlaşma gününde sizi adresinize gelir. Eşyalar yerinde incelenir, daha sonra anlaşma dışında eşyalarınızda herhangi bir problem olmaması durumunda ödemenizi kapıda nakit yapılır.

Detaylı bilgi almak için ve artık kullanmadığınız eşyalarınızı satmak için sayfamızda bulunan numaramıza WhatsApp üzerinden ulaşabilir ve eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Üsküdar’da bulunan mağazamızda ürünleri görmek ve satın almak için de bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

 

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar İle Benzer Blog Yazıları

Bize Yazın...
Merhaba,
Üsküdar olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?